Kilometre Taşları

ÜRETİM TUTKUSUNUN HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMESİ

Saray Matbaacılık A.Ş. 1982 yılında kağıt ve ürünleri ticareti ile başladığı faaliyetlerini zamanla çeşitlendirerek basım öncesi, basım ve basım sonrasını eklemiştir. Bu süreçte kendi markaları ile kırtasiye ürünleri imalat ve pazarlamasını gerçekleştirmiştir.
 
Saray Matbaacılık A.Ş. kurumsal gelişimini kağıt bazlı ürünlerin üretimi ve pazarlaması olarak sürdürmüştür. Makine ve tesis alanında faaliyette bulunduğu Ankara ve İstanbul illerinin önde gelen matbaa yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar kağıdın tedarikinden mamul olarak bitimine kadar tüm aşamaları gerçekleştirebilen entegre bir işletme organizasyonu halini almıştır.
 
Bugün defter, kitap basımı, katalog ve benzeri işlerin hazırlanıp basılması süreçlerinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
 
Ofset bölümü tabaka ve web ofset olarak faaliyette bulunmaktadır. Üç adet web ofset makinesi ve sayısı onlu rakamlara ulaşan farklı ebat ve özelliklerdeki tabaka ofset makineleriyle iki tesiste günlük 2 milyon forma baskı kapasitesine ulaşmıştır. Yine harman ve cilt makineleriyle aynı baskı kapasitesini ürün olarak işleyebilmektedir.
 
Defter ve bloknot birimiyle spiralli ve tel dikiş olarak üretim gerçekleştirmektedir. PP, karton, sert ve spesiyal kapaklı ürünleriyle yurt içi ve yurt dışı pazarlara hitap etmektedir. Günlük 100.000’e yaklaşan defter üretim kapasitesiyle bu alanda da güçlü ve istikrarlı bir kuruluştur.
 
Saray Matbaacılık A.Ş. yerel ve küresel pazarlar için üretim yapmaktadır. İngiltere, İsviçre, Macaristan, Yunanistan, İsrail başta olmak üzere pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.
 
Kurulduğu yıldan itibaren dinamik bir büyüme trendi yakalayan Saray Matbaacılık A.Ş. Önümüzdeki süreçte yeni yatırımları ile lider konumunu sürdürecektir.
Copyright © 2016 | Saray Matbaacılık Kağıtçılık A.Ş.