Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Politikası


Saray Matbaacılık A.Ş. ürün ve üretim faaliyetlerinde iş güvenliğinin gereklerini yerine getirmeyi amaçlamıştır. Bununla ilgili gerekli görevlendirmeler, kontroller ve eğitimler şirket bünyesinde süreklilik arz etmektedir.
 
Çevre bilincini yaygınlaştırarak yaşadığımız doğaya zarar vermeden üretim yapmak önem verdiğimiz değerlerdendir. Yalnızca üretim proseslerinde değil kullanılan hammadde ve yarı mamullerle makinelerde çevreye duyarlı marka ve firmalar tercih edilmektedir. Aynı şekilde defter ve kırtasiye ürünlerinde geri dönüşümlü, çevreye ve doğaya zarar vermeyen, kesilen ağaç miktarı kadar yeni ağaç dikimi yaparak bunu sertifikalandırabilen kağıt üreticilerinin ürünleri tercih edilmekte ve müşteri portföyümüze kullanması için teşvik edilmektedir.
 
Çevre ve insana değer katan projeleri destekleyerek ve özellikle ‘insana değer’ anlayışıyla kurum içi eğitimleriyle çevre bilincinin gelişimine katkı sağlamaktadır.
 
İletişim kanallarıyla müşteriler, tedarikçiler, çalışanlar, ortaklar ve toplumun güven ve memnuniyetinin sürekliliği için sürekli çalışma, sürekli eğitim, sürekli inovasyon yapılmaktadır.
Copyright © 2016 | Saray Matbaacılık Kağıtçılık A.Ş.