Baskı Sistemleri

Saray Matbaacılık A.Ş. Türkiye’nin önde gelen basım tesislerine sahiptir. Geniş basım sistemleri yelpazesi ülkemizde pek çok tesisi imrendirecek niteliktedir. Bünyesinde tabaka ofset, sürekli form, web ofset baskı sistemlerini aynı anda bulundurmaktadır. Üç adet web makinesi ile 58 ve 63 kesim baskı yapabilmektedir. Tabloid boy gazete üretimi, özel fırınlı kurutma sistemli web makinesiyle kuşe kağıda baskısı gerçekleştirebilmektedir. Tabaka ofset makineleriyle 35x50 cm’den 70x100 cm’ye kadar her ebatta baskı hizmeti vermektedir.
 
Saray Matbaacılık A.Ş. el broşüründen kataloğa, dergiden gazeteye tüm formlarda basılı ürünleri üretebilecek imkan ve kabiliyete bununla doğru orantılı olarak kapasiteye sahip bulunmaktadır.
 
Saray Matbaacılık A.Ş. geniş bir baskı makine sistemiyle hizmet vermektedir. Her ünitesinde o bölüme özel giyotin bıçakları çalışmaktadır. Tüm baskı hizmetlerinde kalifiye ustalarıyla bir adetten milyon adete kadar baskı kalitesini tavizsiz kontrol sistemleri ve deneyimiyle sağlamaktadır.

TABAKA OFSET BASKI SİSTEMLERİMİZ



WEB OFSET BASKI SİSTEMLERİMİZ



SÜREKLİ FORM BASKI SİSTEMLERİMİZ


Copyright © 2016 | Saray Matbaacılık Kağıtçılık A.Ş.