Baskı Sonrası

Günlük baskı kapasitesiyle orantılı olarak forma işleme sistemini kuran Saray Matbaacılık A.Ş., kırım, harman, kapak takma üniteleriyle hizmet vermektedir. 22 istasyonlu bir taraftan forma olarak yüklenen kağıdın diğer taraftan bandrolü de yapıştırılmış ve şiringlenerek ambalajlanmış olarak çıktığı otomatik kapak takma ünitesi ile yine forma olarak yükleme yapılan ve bitmiş dergi olarak ürün alınan tel dikiş ünitesi baskı sonrası ciltleme sistemlerinin can damarını oluşturmaktadır. Aynı anda baskı bölümlerinden gelen basılmış formaları cilt olarak işleyebilen entegre bir yapıya sahiptir. Bu yapı tutkallı kapak takma, tel dikiş, cilt tipleriyle çalışmaktadır. Otomatik tutkallı kapak takma makineleriyle aynı gün içerisinde örneğin bir kitabın baskı öncesi, baskı ve cildi hazırlanarak teslimi gerçekleştirilebilmektedir. Web ofset makinesinde baskı ile tutkal aynı anda uygulanarak te en son teknolojiyle üretim yapılabilmektedir.
 
Saray Matbaacılık A.Ş. baskı sonrası hizmetlerini de bant sistemiyle sürdürmektedir. Bu sayede iş akışında verimlilik ve süreklilik sağlanmaktadır.
 
Sirink ve paketleme makineleriyle sevkiyat öncesi ambalajlama yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerine ve yurtdışına Avrupa standartlarında ambalajlama yapılarak üretilen basılı ürünler sevk edilmektedir.Copyright © 2016 | Saray Matbaacılık Kağıtçılık A.Ş.